Home

Ocieplimy dla Ciebie Twój dom – i to w pełni profesjonalnie

Twoje koszty opału wzrastają co rok i nie wiesz jak temu zaradzić? A może zastanawiasz się nad zmianą ogrzewania na oszczędniejsze? Jeśli tak, to koniecznie skontaktuj się z naszą firmą ocieplającą budynki. Dzięki nam poczujesz ciepło na własnej skórze.

Jak działamy?

Ocieplamy dosłownie wszystko. Od niewielkich domów jednorodzinnych, po duże bloki. Nie ważne gdzie mieszkasz – dla Ciebie wykonamy ocieplanie bloku poznań wykorzystując przy tym najnowsze standardy i technologie.

Realne oszczędności

Gwarantujemy poprawę charakterystyki cieplnej Twojego budynku o co najmniej kilkadziesiąt procent. Zlokalizujemy miejsca w których ciepło ucieka z Twojego domu bądź mieszkania i zaizolujemy je termicznie. Posłużymy się szeregiem nowatorskich i sprawdzonych technologii, wykonując swoją pracę szybko, sprawnie i na medal.Ekologiczna oczyszczalnia ścieków W związku z rosnącymi cenami mediów w Polsce coraz więcej osób prowadzących gospodarstwa domowe poszukuje oszczędności na rachunkach. Statystycznie sporą cześć comiesięcznych wydatków polskich rodzin stanowią opłaty za wywóz nieczystości z szamb. Dlatego coraz większą popularność zdobywają nowoczesne rozwiązania takie jak ekologiczna oczyszczalnia ścieków. Niepodważalne jest, że niosą one mnóstwo korzyści dla osób, które się na nie zdecydują. Przede wszystkim ich użytkowanie nie niesie ze sobą praktycznie żadnych kosztów. Wystarczy raz na kilka miesięcy opróżniać zbiornik na szlam i to wszystko. Aczkolwiek nie każdy z nas może sobie pozwolić na budowę przydomowej oczyszczalni ścieków. Ponieważ trzeba mieć pod taką inwestycję odpowiedni teren, warto również w tym miejscu wspomnieć, iż poziom wód gruntowych nie może być większy niż 1,5 metra. Na pewno ekologiczne oczyszczalnie ścieków stanowią ciekawą alternatywę dla tradycyjnych szamb i powinny się nimi zainteresować przede wszystkim osoby dbające o środowisko naturalne. ekologiczna oczyszczalnia ścieków

sitemap